Mokyklos bendruomenės tikslas – AUGANTIS ŽMOGUS: besimokantis ieškoti, rasti, suvokiantis tautines ir žmogiškąsias vertybes
free pokerfree poker

Spalio 9 dieną šeštokai, kuriems vadovauja Renata Česnulienė,  išvyko į  išvažiuojamąją–integruotą lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, fizinio ugdymo, technologijų, gamtos ir žmogaus pamoką, klasės valandėlę. Šį kartą šeštokai „pagrobė“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Jūratę Armonavičienę ir išsivežė į Anykščius, kur visų laukė ne tik laimėtos pramogos Dainuvos Nuotykių Slėnyje, bet ir pažintis su dviem Anykščių žemėje užaugusiais literatūros galiūnais – Antanu Baranausku ir  Jonu Biliūnu.
Pirmiausia apsilankė Jono Biliūno gimtinėje Niūronių kaime. Ten išgirdo pasakojimą apie Jonuko vaikystę  ir dar kartą prisiminė širdį suvirpinusius apsakymus. Pasidairė ir nerūpestingai pabėgiojo po žymaus rašytojo kiemą. Geltonais lapais nuklotu Anykščių šilelio taku  kopė į Laimės žiburį, mintyse skaičiuodami laiptelius. Susėdę prie 1826 metus menančios klėtelės rimtai išklausė pušies kankorėžiuko pasakojimą apie Antano Baranausko gyvenimą ir jo svarbiausią kūrinį – poemą „Anykščių šilelis“. Kai jau informacijos buvo pakankamai, šeštokai pagaliau atsidūrė Dainuvos Nuotykių Slėnyje, kur galėjo pašėlti ir   išlieti susikaupusias emocijas.
Išvyka po Anykščių apylinkes baigėsi pasivaikščiojimu Medžių lajų take, tačiau šeštokų energija neišseko. Jie norėtų  daugiau tokių mokslą ir pramogas apjungiančių išvykų.

free pokerfree poker

Biudžetinė įstaiga Joniškio r.
Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre,
kodas: 190563565
Mokyklos g. 6, Gataučių k.,
84262, Joniškio r. sav.
tel./faks. (8 426) 47 782;
Valdymo struktūros schema

 sitemap email  rss  facebook  archive Neįgaliesiems
615355
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Iš viso
91
214
993
612513
7076
6745
615355
Svetainę kūrė Laimonas Vingras 2010-12-22