Spalio 9 dieną šeštokai, kuriems vadovauja Renata Česnulienė,  išvyko į  išvažiuojamąją–integruotą lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, fizinio ugdymo, technologijų, gamtos ir žmogaus pamoką, klasės valandėlę. Šį kartą šeštokai „pagrobė“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Jūratę Armonavičienę ir išsivežė į Anykščius, kur visų laukė ne tik laimėtos pramogos Dainuvos Nuotykių Slėnyje, bet ir pažintis su dviem Anykščių žemėje užaugusiais literatūros galiūnais – Antanu Baranausku ir  Jonu Biliūnu.
Pirmiausia apsilankė Jono Biliūno gimtinėje Niūronių kaime. Ten išgirdo pasakojimą apie Jonuko vaikystę  ir dar kartą prisiminė širdį suvirpinusius apsakymus. Pasidairė ir nerūpestingai pabėgiojo po žymaus rašytojo kiemą. Geltonais lapais nuklotu Anykščių šilelio taku  kopė į Laimės žiburį, mintyse skaičiuodami laiptelius. Susėdę prie 1826 metus menančios klėtelės rimtai išklausė pušies kankorėžiuko pasakojimą apie Antano Baranausko gyvenimą ir jo svarbiausią kūrinį – poemą „Anykščių šilelis“. Kai jau informacijos buvo pakankamai, šeštokai pagaliau atsidūrė Dainuvos Nuotykių Slėnyje, kur galėjo pašėlti ir   išlieti susikaupusias emocijas.
Išvyka po Anykščių apylinkes baigėsi pasivaikščiojimu Medžių lajų take, tačiau šeštokų energija neišseko. Jie norėtų  daugiau tokių mokslą ir pramogas apjungiančių išvykų.