Mokyklos bendruomenės tikslas – AUGANTIS ŽMOGUS: besimokantis ieškoti, rasti, suvokiantis tautines ir žmogiškąsias vertybes
free pokerfree poker

Spalio 6 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jūratė Armonavičienė „pagrobė“ savo auklėtinius – 8 klasės mokinius.  Drauge su anglų kalbos mokytoja Jūrate Balčiūnaite išsivežė aštuntokus į išvažiuojamąją–integruotą literatūros, biologijos, užsienio (anglų) kalbos pamoką „Eilėraščiu atverk gamtos spalvotą knygą“ ir klasės valandėlę Joniškyje, auklėtojos sode. 

Pirmiausia aštuntokai treniravo savo atmintį ir liežuvius bandydami įsiminti bei pakartoti gausybės auklėtojos auginamų vaistažolių ir dekoratyvinių augalų pavadinimus. O po trumpos ekskursijos ir fotosesijos gavo užduočių lapus. Trys komandos turėjo pasirodyti, kad patys „ne iš kelmo spirti“: reikėjo parašyti aplinkoje matomų augalų pavadinimus, išversti juos į anglų kalbą, analizuoti  Viljamo Šekspyro, Janinos Degutytės ir Pauliaus Širvio eilėraščius, rasti juose minimus augalus ir padaryti išvadą, kokie dažniausi motyvai ir kaip jie papildo eilėraščio prasmę.  Teko pasijusti tikrais detektyvais, kai reikėjo ieškoti gėlių ir krūmų keisčiausiais pavadinimais, juos fotografuoti ir siųsti nuotraukas biologijos mokytojai. Teko pabūti ir eilėraščių vertėjais... Oi, nelengva lietuvišką daugiaprasmę mintį  uždaryti kitoje kalboje! Svarbiausias šių pamokų tikslas pasiektas: gana rudenišką dieną pavyko sušildyti smagiu bendravimu, vienas kito supratimu ir dėmesiu.  O kažkam dar įsiminė  ir kakava su bandelėmis..

free pokerfree poker

Biudžetinė įstaiga Joniškio r.
Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre,
kodas: 190563565
Mokyklos g. 6, Gataučių k.,
84262, Joniškio r. sav.
tel./faks. (8 426) 47 782;
Valdymo struktūros schema

 sitemap email  rss  facebook  archive Neįgaliesiems
615405
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Iš viso
141
214
1043
612513
7126
6745
615405
Svetainę kūrė Laimonas Vingras 2010-12-22