Mokyklos trečiokai  sumanė įdomiai, linksmai ir turiningai praleisti lietingą antradienio popietę - tam puikiai tiko viktorina "Rudens taku", kurioje buvo galima su bendraklasiais pasivaržyti savo žiniomis apie rudenį. Renginyje mokinių komandos atsakinėjo į mokytojos pateiktus klausimus, minė mįsles, minkles, sprendė kryžiažodžius, žaidė judriuosius žaidimus. Vienos užduotys buvo lengvesnės ir greitai įveikiamos, kitos privertė žaidėjus ilgiau pamąstyti, tarpusavyje padiskutuoti. O komandų kapitonų laukė  salotų gamybos testas, kurį vaikai įveikė ragaudami bei uostydami.
Renginį papuošė per dailės ir technologijų pamokas pagaminti lapų vainikai bei į mokyklą vaikų atnešti pačių pjaustyti moliūgai. Viktorinos pabaigoje vaikų laukė saldieji prizai.
Rudens įkvėpta turininga popietė pralėkė bematant, padovanojusi dalyviams smagią nuotaiką, gerų emocijų atsargas ir nemažai prasmingo bendravimo akimirkų.