Šiandien mokykloje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.
Lydima Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Astos Žilinskienės, ministrė apžiūrėjo mokyklos edukacines erdves, pasidžiaugė kūrybingu jų išnaudojimu ir pritaikymu mokinių poreikiams.

Vaikai gali rinktis aktyvų poilsį visą vasarą. Daugiau informacijos https://www.sc.joniskis.lm.lt/index.php/neformalusis-vaiku-svietimas/naujienos

Mokykloje atidaryta dieninė mokinių vasaros poilsio stovykla. Stovyklos kryptis: kūrybinė, meninė, kraštotyrinė, ekologinė, sportinė, turistinė. Tikslas –  socialinių, emocinių ir fizinio aktyvumo kompetencijų ugdymas, bendravimo ir bendradarbiavimo, kūrybiškumo ir aktyvaus judėjimo įgūdžių lavinimas.

Birželio 15 d. mokykloms ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai!
Šventiškai pasipuošę, nešini balionais ir lydimi tėvelių ketvirtokai susirinko į paskutinę pamoką, kurioje skambėjo dainos, sukosi šokiai, aidėjo padėkos žodžiai savo mylimai mokytojai Ingai Švilpienei.

Nuo birželio 7 d. mokiniai bus ugdomi mišriu būdu: konkrečių klasių mokiniai lankys mokyklą arba mokysis nuotoliniu būdu. Testavimas neprivalomas, bet rekomenduojamas.
Birželio 7-8 d. pamokos mokykloje 8-10 klasių mokiniams, 5-7 kl. mokiniai - mokosi nuotoliniu būdu.
Birželio 9 ir 11 d. pamokos 5-7 klasių mokiniams, 8-10 kl. mokiniai - mokosi nuotoliniu būdu.

Ikimokyklinės, priešmokyklinės grupės ir 1-4 kl. vaikams įėjimas ir išėjimas iš mokyklos pastato per sporto salės įėjimą.
5-10 kl. mokiniams į mokyklos pastatą įeiti ir iš jo išeiti per paradinį įėjimą.

Dėl ugdymo proceso organizavimo birželio 14-18 d. informacija bus skelbiama birželio 11 d.

tel. 8 649  39 493

722025