Šiandien mokykloje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Lydima Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Astos Žilinskienės, ministrė apžiūrėjo mokyklos edukacines erdves, pasidžiaugė kūrybingu jų išnaudojimu ir pritaikymu mokinių poreikiams.

Mokyklos direktorius Linas Česnulis pristatė mokinių pasiekimus, mokyklos perspektyvą bei iššūkius. Aptarti aktualūs ugdymo organizavimo ypatumai, kiti mokyklos veiklos klausimai, taip pat trijų mokyklų (Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos, Kriukų pagrindinės mokyklos) reorganizavimo jungimo būdu, sujungiant į vieną juridinį vienetą, galimybė.

tel. 8 649  39 493

sitemap email  rss  archive Neįgaliesiems
Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis